O spoločnosti

Spoločnosť L&S Company s.r.o. sa zaoberá prevádzkovaním a tvorbou internetových obchodov, tvorbou web stránok a internetovým marketingom.

Naša spoločnosť bola založená v roku 2012. Pred týmto dátumom sme dva roky vykonávali podnikateľské aktivity formou živnosti. Začiatok nášho podnikania teda siaha do roku 2010. Prvými krokmi bolo rozbehnutie a prevádzkovanie internetového obchodu lampionypriani.sk, neskôr sme sa začali venovať internetovému marketingu. Učili sme sa na vlastnom biznise, kedy sme sa snažili priviesť čo najviac zákazníkov pre náš sľubne sa rozbiehajúci eshop.

Neskôr sme začali s tvorbou internertových stránok a eshopov. Tieto činnosti vyústili do rozbehnutia ďalšieho internetového obchodu kvitnuce-caje.sk.

Náš tím je zložený z mladých, iniciatívnych, dynamických a zodpovedných ľudí. Preto radi privítame každú výzvu od našich zákazníkov. O našom prístupe a kvalitách hovoria naše referencie a spokojní zákazníci.

Spoločnosť L&S Company s.r.o. je zapísaná dňa 19.06.2012 v obchodnom registri, vedenom Okresným súdom v Žiline, oddiel Sro, vložka 56888/L.